Pridať nový príspevok  
Zobraziť   príspevkov na stranu   

Ďuro Č.
04. 06. 2009 14:10

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [2][1] RE: Budúci týždeň v stánkoch Romerova klasika - Deň ži...

Sancty: Ale napísal si, že vyjde Deň. :-)

Sancty
04. 06. 2009 13:00

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [3][2] RE: RE: RE: Budúci týždeň v stánkoch Romerova klasika - Deň ži...

Igo: no, sú tu aj ťažko? pracujúci. Som ťa zobudil?

Ďuro: viem, že vyšiel Deň mŕtvych. S „Nocou“ neviem, neviem, to by som postrehol.

Ďuro Č.
04. 06. 2009 10:49

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [4][3] RE: RE: Budúci týždeň v stánkoch Romerova klasika - Deň ži...

Nočná služba, Igo. :-) Inak, ten Day of the Dead už v stánkoch bol, nie? Ja ho určite mám.

Igo
04. 06. 2009 07:52

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [5][4] RE: Budúci týždeň v stánkoch Romerova klasika - Deň ži...

Sancty, ty si inac normalne medzi zivim? Pisat o tristvrte na sest rano???

Sancty
04. 06. 2009 05:42

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [5] Budúci týždeň v stánkoch Romerova klasika - Deň ži...

Budúci týždeň v stánkoch Romerova klasika – Deň živých mŕtvych. mňam

Sancty
03. 06. 2009 20:14

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [8][6] RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Herní videa...

To by bol hoooodne cool film. To video je parádne, vadí mi len jeden Lucasovský syndróm. Prehliadka požierajúcich sa monštier, tutok vraždiacich sa. (nevyhol sa tomu ani Star Trek). Ale inak sú to vizuálne orgie.

Macejko
03. 06. 2009 20:14

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [8][7] RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Herní videa...

Fenris, na to je jednoduchá odpoveď. Hollywoodski producenti sú chuji.

Fenris 13
03. 06. 2009 19:51

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [9][8] RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Herní videa...

Jj, Blizzard jsou Mistři s tím největším M. Z novinek mně zaujal ještě trailer na Dragon Age:Origins, nepochybně pecku neb to připravuje Bioware:

http://www.youtube.com/watch?…

A hooodně se mi líbí jeden loňský filmeček:

Po jeho shlédnutí se musím ptát „Kde je, sakra, nějaký film ze světa Warhammeru nebo WH40K???“ Pořád se jen navazuje na vyšeptalé série (čest novému Star Treku), uvádí se mizerné dětské fantasy, ale jeden z nejpropraco­vanejších světů zůstává ležet ladem…

Sancty
03. 06. 2009 18:09

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [10][9] RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Herní videa...

Úplne súhlasím s Fenrisom, filmy od Blizzardu sú nekompromisne vrcholné diela vo svete virtuálnej zábavy. Diablo séria je samozrejme ich víťazný žrebec, ale ja zbožňujem aj scifi rts Starcraft. Teraz ma napadlo, že s tým prvenstvom Diabla to nebude až také jednoznačné. Zabudol som na fantasy Warcraft a hlavne tretí diel Reign of Chaos spolu s prídavkom Frozen Throne.

Moje bestoffky sú samozrejme rpg a ich odnože (Warcraft 3– no toto je síce rts s prvkami rpg). Fallout séria, Baldurs Gate spolu s Icewind Dale a najnovšie Zaklínač. Pripájam sa k atmosférickému počinu Mafia a F.E.A.R. (toto by sa ti myslím Ďuro páčilo). Je toho viac, ale to je nadlhšie. Mno a aby som nezabudol, vyskúšajte geniálnu adventúru Fahrenheit. Troška ma tam rušili akčné scény a na dnešnú dobu poslabšia grafika, ale vynahradí to hratelnosť, akú som naposledy zažil pri Sokalových Sybériach, Gabriel Knightovi 3 a survivaloch Silent Hill.

Fenris 13
03. 06. 2009 14:59

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [][10] RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Herní videa...

Díky za tip, zkusím to…